Custom Media

Nieuwsgierig?

Bel of mail voor meer informatie

Custom Media

Nieuwsgierig?

Bel of mail voor meer informatie

wie zijn we

Ben Herremans
Dirk Rasschaert
Jill Goethals

Redacteur / coördinator
 
+32 (0)51 26 61 46
jill.goethals@roularta.be

 

Pieter Taelman

Redacteur / Coördinator
 
+32 (0)51 26 61 27
pieter.taelman@roularta.be

 

Daphné Debaenst

Redacteur / Coördinator
 
+32 (0)51 26 35 17
daphne.debaenst@roularta.be

 

Greet Denoo

Commercial Project Manager
 
+32 (0)51 26 66 35
greet.denoo@roularta.be

 

Gespecialiseerd
in CONTENT 
MARKETING
en 
CUSTOM 
PUBLISHING

Els Vanhuysse

Project Manager Special Products
 
+32 (0)51 26 67 39
els.vanhuysse@roularta.be

 

Kris Dewitte
Nathalie Vanroy

Administratie- en Budgetverantwoordelijke
 
+32 (0)51 26 60 71
nathalie.vanroy@roularta.be

 

Dominique Van Nieuwenhove
Stéphanie Labis

Redactrice en eindredactrice
 
+32 (0)2 702 47 54
stephanie.labis@roularta.be

 

Claude Specen-Berry

Coördinator publiscopies & publireportages
 
+32 (0)2 702 47 52
claude.specen.berry@roularta.be

 

Steunend op de UITGEBREIDE EXPERTISE van

Roularta Media Group

Karl Van de Kerkhove
Birgit Van Brabander
Sophie Lemaître